درباره نویسنده

مطالب مرتبط

6 دیدگاه

 1. 1

  سمین

  در عمل کاشت ریش استخراج مو از کجا صورت می گیرد؟

  پاسخ
  1. 1.1

   متخصص کاشت مو

   پیوند مو با استفاده از پانچ الکترونیکی استخراج می‌شود و به پیوندهای حاوی یک، دو و سه مویی تقسیم می‌شود. سپس برای کاشت مو آماده می‌شوند. فرآیند استخراج مو معمولا بین ۱ تا ۳ ساعت انجام می شود که بسته به تعداد گرافت‌هایی که باید استخراج شود، دارد.
   ناحیه اهدا کننده با شستشو و تراشیدن ناحیه ای از طرفین یا پشت سر به طور طبیعی از یک گوش تا گوش دیگر آماده می‌شود. یک بی حسی موضعی به منظور کاهش ناراحتی ناشی از کاشت ریش اعمال می‌شود که در کاشت ریش از یک پانچ الکترونیکی پیشرفته برای استخراج گرافت های منحصربه‌فرد مو استفاده می‌شود. یک پوشش ضدعفونی کننده در ناحیه اهدا کننده اعمال می شود که می‌تواند روز بعد برداشته شود.

   پاسخ
 2. 2

  مریم هادی

  آیا بعد از عمل، نتایج کاشت ریش، طبیعی به نظر می رسد؟

  پاسخ
  1. 2.1

   متخصص کاشت مو

   بله. واحدهای فولیکول مو به طور میکروسکوپی جدا شده، با دقت و بسیار حرفه‌ای در محل کاشت ریش جایگذاری می‌شوند.
   استاندارد طلایی، بیشترین تعداد موهای پیوند شده در چنین اتصالی است که منجر به ایجاد موهای با ظاهر خوشایندتر و طبیعی تر می‌شود.
   این برای کسانی که نمی خواهند موهای کاشت شده از موهای طبیعی خودشان تمیز داده شود، امکان پذیر است.

   پاسخ
 3. 3

  علی آذری

  در فرآیند برداشت از بانک مو، به چه تعداد گرافت نیاز هست؟

  پاسخ
  1. 3.1

   متخصص کاشت مو

   یک جلسه به طور میانگین ۱۰-۶ ساعت زمان می‌برد. شما باید یک روز کامل را برای جراحی کنار بگذارید و برای کار دیگری برنامه ریزی نکنید.
   به منظور کاشت مو یا کاشت ریش، گرافت‌ها پس از استخراج از بانک موی پشت سر فرد، از هم جدا شده و هر تار مو به صورت مجزا پیوند زده می‌شود، تنها در برخی نواحی به منظور افزایش تراکم موها با توجه به نیاز آن ناحیه، به کاشت موها به صورت گرافت‌های دو یا چندتایی مو اقدام می‌گردد، کاشت موی طبیعی به صورت دو یا چندتایی تار مو نیازمند دقت و ظرافت بالایی است تا ناحیه ی کاشته شده، نمای عروسکی به خود نگیرد.
   تعداد گرافت کاشت مو با توجه به نیاز ناحیه ریزش کرده انجام می‌شود، در هر سانتی متر مربع ۳ الی ۴ هزار تا مو که معادل ۱۰۰۰ گرافت مو می‌باشد، پیوند زده خواهد شد. تارهای مو در یک برش به عرض یک و نیم میلیمتری و به عمق ۲ میلی متری کاشته می‌شوند که تارهای مو با فاصله ی ۱ الی ۲ میلی متری از هم قرار دارند.

   پاسخ

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.